Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Murowana Goślina - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Naramowicka

Stare Winogrady,Poznań(Murowana Goślina + 19 km)

2 299 000 zł200 m² 11 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:735 m²

Połowa willi miejskiej na firmę lub do zamieszkania - 3 odrębne lokale Jeśli szukasz niepowtarzalnej nieruchomości w sercu Poznania, tuż przy malowniczej Cytadeli ta oferta jest dla Ciebie! Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań(Murowana Goślina + 19 km)

70 000 zł16,50 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz idealnego miejsca na bezpieczny parking lub funkcjonalny magazyn w korzystnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jeśli mieszkasz w okolicy, masz trudności z parkowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Złotniki

Złotniki(Murowana Goślina + 14 km)

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka budowlana 792 m2 z halą o pow. 140 m2 w Złotnikach Teren objęty mpzp Pełne media Pożądana okolica Możliwość kupna większego terenu - łącznie 2420 m2 Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Szwajcarska

Nowe Miasto,Poznań(Murowana Goślina + 19 km)

40 000 zł15 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO kupna miejsce postojowe W hali garażowej ul. Wagrowska 12b, blisko windy. Brama na pilota. Miejsce dostępne od zaraz. Koszt 40.000ZŁ Oferta nr   wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Poznań

Podolany,Poznań(Murowana Goślina + 19 km)

3 600 000 zł1 000 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:962 m²

Do sprzedaży hostel pracowniczy o powierzchni całkowitej 1000m2. Budynek dwukondygnacyjny ocieplony ,okna pcv , ogrzewanie gazowe , podłączony do sieci wodno- kanalizacyjnej. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Sucha

Warszawskie,Poznań(Murowana Goślina + 19 km)

27 000 zł13 m² 2 076,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej, nowego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego przy ul. Suchej 30 B na poznańskich Zawadach. Zapraszam! Ewa   .

Szczegóły ogłoszenia

Hala Poznań

Poznań(Murowana Goślina + 19 km)

900 000 zł1 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Do sprzedania hala 1500 m2, w Dąbiu w odległości 1,5 km od zjazdu na A2, 1,3 h jadąc samochodem do Poznania, 50 min do Łodzi 50 km. Same centrum Polski na krzyżowaniu A2 i A1.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Swarzędz

Swarzędz(Murowana Goślina + 18 km)

7 999 000 zł1 939,67 m² 4 123,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 190 m²

Zadbany obiekt biurowo-magazynowy na działce ponad 8 tys. mkw, zlokalizowny W janikowie, przy drodze wojewódzkiej nr 194 (około 9 km od Centrum miasta) mpzp, możliwość rozbudowy Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Magazyn klimatyzowany Poznań

Poznań(Murowana Goślina + 19 km)

1 361 290 zł195 m² 6 980,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta sprzedaży modułów biznesowych w urbanbox Park Komorniki koło Poznania. Urbanbox Park Komorniki to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Poznań

Ławica,Poznań(Murowana Goślina + 19 km)

3 380 000 zł2 650 m² 1 275,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Nieruchomość zabudowana budynkami magazynowymi i budynkiem biurowym w zabudowie zwartej o pow. użytkowej. 830 m2. Budynek biurowy składa się z 2 kondygnacji, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 100 000 zł726 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:9 765 m²

Sprzedam obiekt w Bolechowie z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem na dom pomocy społecznej. Na działce o pow. 9765m2 posadowiony jest budynek o pow. 726m2 w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 100 000 zł726 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 765 m²

Sprzedam obiekt w Bolechowie z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem na dom pomocy społecznej. Obiekt nadaje się też na inną działalność np. hotel, pensjonat. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

534 000 zł350 m² 1 525,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:940 m²

Lokalizacja Sprzedam nowy dom wolno stojący mieszkalno-usługowy położony w okolicy Murowanej Gosliny /ok. 4 km/. Nieruchomosc położona przy drodze wojewódzkiej. Dom o pow. - 350m2. Działka -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij