Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Murowana Goślina - Oferty sprzedaży działek

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 110 000 zł9 000 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego w Białęgach k. Murowanej Gośliny z mpzp Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż prawa własności działki gruntu o powierzchni 9.000,0 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rogozińska

Murowana Goślina,wielkopolskie

147 000 zł400 m² 367,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedyna taka i wyjątkowa działka budowlana dla osób ceniących sobie minimalizm, porządek i spokój. Dla osób, które zamiast spędzać godziny na żmudnym porządkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

90 000 zł500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej (pełna własność z księgą wieczystą), o powierzchni około 500 m2, położoną w miejscowości Boduszewo, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Długa

Murowana Goślina,wielkopolskie

85 000 zł3 006 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3006 m2, położonej w Długiej Goślinie w gm. Murowana Goślina. Dla osób ceniących ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cześnika

Murowana Goślina,wielkopolskie

99 000 zł225 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie Advestor Premium House niewielka działka z wydanym już pozwoleniem na budowę budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej. Nieruchomość położona jest w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zagłoby

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 590 000 zł17 545 m² 90,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni ponad 1.75ha w pobliżu centrum Murowanej Gośliny przy ul. Zagłoby. Teren objęty mpzp, gdzie w przeważającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rogozińska

Murowana Goślina,wielkopolskie

158 000 zł400 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rogozińska

Murowana Goślina,wielkopolskie

3 999 000 zł10 580 m² 377,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt (6 działek) w pobliżu centrum Murowanej Gośliny z ustalonym mpzp pod budownictwo wielomieszkaniowe z dopuszczeniem usług (1 mw/u). W sąsiedztwie powstaje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

320 850 zł2 139 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działki o powierzchni 2140 m2, znajdującej się w Pławnie koło Kamińska, kilka kilometrów od Murowanej Gośliny. Działka posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

5 100 000 zł150 000 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu inwestycyjną działkę ag położoną w Murowanej Goślinie. Działka o powierzchni 150000 m2 i szerokości frontu 370m, położona jest w Strefie Przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Chabrowa

Murowana Goślina,wielkopolskie

500 000 zł22 383 m² 22,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka położona w okolicy ul.Chabrowej- bardzo ładna okolica, Przeznaczenie działki: na terenie U ustala się możliwość lokalizacji: 1) obiektów budowlanych służących realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej w pobliżu Murowanej Gośliny i Kamińska. Polecam sprzedaż działki budowlanej o pow. 3000m2, z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w gm.Murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

5 100 000 zł150 000 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu inwestycyjną działkę ag położoną w Murowanej Goślinie. Działka o powierzchni 150000 m2 i szerokości frontu 370m m położona jest w Strefie Przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rogozińska

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 800 000 zł4 620 m² 389,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt (3 działki) w pobliżu centrum Murowanej Gośliny z ustalonym mpzp pod budownictwo wielomieszkaniowe z dopuszczeniem usług (1 mw/u). W sąsiedztwie powstaje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tęczowa

Murowana Goślina,wielkopolskie

110 000 zł976 m² 112,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli chcielibyście zmienić i może nieco wyhamować swoje życie, zamieszkać w spokojnym i cichym miejscu, w najbliższej odległości Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

5 100 050 zł150 000 m² 34 zł/m²

 

 

 

Murowana Goślina,wielkopolskie

2 500 000 zł52 000 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam i polecam duża działkę 5,2 ha, w malowniczej scenerii ok. 30 km. od Poznania- za Murowana Gośliną przy drodze 187. Wydział gminy wydaje warunki pod zabudowę siedliskową , inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa

Murowana Goślina,wielkopolskie

120 000 zł2 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Urocze działki budowlane pod lasem cena do negocjacji!

do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 500 m2. Cena sprzedaży wynosi 120 000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana 1-rodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nowa

Murowana Goślina,wielkopolskie

109 000 zł1 551 m² 70,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do kupienia piekną działkę budowlaną ( objętą aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego), niezwykle atrakcyjnie położoną przy ul. Nowej w Murowanej Goslinie. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

2 000 000 zł49 000 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu inwestycyjną działkę ag położoną w Murowanej Goślinie. Działka o powierzchni 49000 m2 i szerokości frontu 200m m położona jest w Strefie Przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

85 000 zł450 m² 188,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną - 450 m2 - Wojnówko gm. Murowana Goślina cena: 85 000 zł - pełna własność - media: prąd, woda, kanalizacja - dojazd drogą leśną Działka położona wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

695 050 zł13 000 m² 53,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu inwestycyjną działkę budowlaną w Murowanej Goślinie. Działka o powierzchni 13000 m2 i szerokości frontu 55m m położona jest w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

4,5 km od Murowanej Gośliny znajduje się miejsce na Twój wymarzony dom na łonie natury w miejscowości Boduszewo. Do wyboru jest jedna z dwóch działek po 1000 metrów, oddzielone od siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spokojna

Murowana Goślina,wielkopolskie

139 000 zł2 214 m² 62,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży wyjątkową działkę, która charakter zawdzięcza malowniczemu położeniu przy ulicy Spokojnej w Murowanej Goślinie. Okazja! Istnieje możliwość podziału działki! Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

2 000 000 zł49 000 m² 40,82 zł/m²

 

 

 

Murowana Goślina,wielkopolskie

695 000 zł13 000 m² 53,46 zł/m²

 

 

 

Murowana Goślina,wielkopolskie

169 000 zł2 214 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tęczowa

Murowana Goślina,wielkopolskie

116 000 zł976 m² 118,85 zł/m²

 

 

 

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 100 000 zł4 568 m² 240,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 4500 M2 ziemi pod zabudowę wielorodzinną(bloki) murowana goślina Przedmiotem oferty jest ziemią objęta planem zagospodarowania przestrzennego o bardzo dużej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

210 000 zł3 003 m² 69,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta! Dobra cena! Pięknie położona! Działka posiada duży potencjał ze względu na położenie blisko lasów, jezior i pięknych widoków a jednocześnie tylko kilka minut drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

425 000 zł5 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działki o powierzchni 5000 m2, znajdującej się w Pławnie koło Kamińska, kilka kilometrów od Murowanej Gośliny. Działka posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

2 000 000 zł49 000 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

695 050 zł13 000 m² 53,47 zł/m²

 

 

 

Murowana Goślina,wielkopolskie

5 100 000 zł150 000 m² 34 zł/m²

 

 

 

Murowana Goślina,wielkopolskie

129 000 zł2 214 m² 58,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży wyjątkową działkę, która charakter zawdzięcza malowniczemu położeniu przy ulicy Spokojnej w Murowanej Goślinie. Okazja! Teren działki nietuzinkowy - kaskadowy, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Norwida

Murowana Goślina,wielkopolskie

76 000 zł578 m² 131,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości: szczegóły w załączonej tabeli Opis nieruchomości: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiosenna

Murowana Goślina,wielkopolskie

100 000 zł643 m² 155,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości: tabela na załączonym zdjęciu Opis nieruchomości: położenie nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kolejowa

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 821 000 zł9 590 m² 189,89 zł/m²

 

 

 

Murowana Goślina,wielkopolskie

170 000 zł2 214 m² 76,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży wyjątkową działkę, która charakter zawdzięcza malowniczemu położeniu przy ulicy Spokojnej w Murowanej Goślinie. Teren działki nietuzinkowy - kaskadowy, ze wzniesieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spokojna

Murowana Goślina,wielkopolskie

177 000 zł2 214 m² 79,95 zł/m²

 

 

 

Murowana Goślina,wielkopolskie

161 500 zł1 900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlaną o powierzchni ok. 2000 m2. Pięknie położona na skraju Puszczy Zielonki, blisko Murowanej Gośliny. Prąd i woda. Atrakcyjna cena 85 zł / m2. Zapraszam! Oferujemy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij