Działka budowlana Murowana Goślina
Murowana Goślina, wielkopolskie
- 1 790 000 zł
- 42 341 m²
- 42,28 zł/m²
Michał Musiołows...
Skontaktuj się
Działka budowlana Murowana Goślina
Murowana Goślina, wielkopolskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Działka budowlana Murowana Goślina
Zaktualizowane: 5 maja 2026
1 790 000 zł 42 341 m² 42,28 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 790 000 zł (42,28 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 42 341 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Vendo Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 983658
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Murowana Goślina, poznański, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę miejscowości Karczewo, gm Kiszkowo.
LOKALIZACJA:
cicha, malownicza okolica, w Otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka oraz w pobliżu Doliny Małej Wełny pod Kiszkowem
w bliskim sąsiedztwie lasów oraz zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,
Jezioro Turostowskie znajduje się w odległości ok. 2,5 km
w odległości ok. (...)
780 066...
780 066 795